تزریق ژل و بوتاکس در کرج

تزریق ژل و بوتاکس در کرج، هر روزه با حجم بالای تقاضا مواجه می شود و دلیل این تقاضا به علت بالا رفتن دانش مبنی بر تزریق ژل و بوتاکس در کرج می باشد. این تقاضا نه تنها در بزرگسالان بلکه در نوجوانان دیده می شود. تحقیقات درباره ی سن مناسب تزریق ژل و بوتاکس در کرج هنور ادامه دارد.

علاوه بر آن زیر سن ۱۸ سال که عضلات هنوز قابلیت ترمیم دارند و خطوط چین و چروک هنوز به صورت عمیق در نیامده باید از درمان های خانگی استفاده کنند. اما فواید بوتاکس مربوط به سنین میانسالی است که این روزها طرفداری ندارد. از آنجا که پیشگیری همواره بهتر از درمان است و چه بخواهیم و نخواهیم با افزایش سن خطوط پیشانی و دور چشم خود را نشان می دهند. توصیه پزشکان زیبایی برای تزریق ژل و بوتاکس در کرج در باره ی سن استفاده از بوتاکس نه به منظور درمان به منظور پیشگیری از چین و چروک از حدود سن سی سالگی می باشد.

تزریق ژل و بوتاکس در کرج

 

تزریق ژل و بوتاکس در کرج

 

امروزه تزریق ژل و بوتاکس در کرج،  تبدیل به یکی از رایج ترین و محبوبترین خدمات زیبایی و پوستی صورت شده است که طرفداران زیادی را در بانوان و حتی در آقایان دارد. در علم کاملا پیشرفته تزریق بوتاکس و ژل برای نواحی مختلف بدن امکان پذیر است و معمولا به قصد جوانسازی و برطرف کردن چین چروک های صورت انجام میشود تا برای شما زیبایی و شادابی را به ارمغان بیاورد. باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که در صورت انجام تزریق ژل و بوتاکس نامرغوب یا بصورت نا صحیح ممکن است عوارض جبران ناپذیری را برای شما به بار بیاورد. برای استفاده از این خدمات مراجعه به مراکز تزریق ژل و بوتاکس در کرج رو در لیست کاری خود قرار دهید.

درد تزریق ژل و بوتاکس در کرج

میزان درد در طی تزریق بوتاکس به آستانه‌ی تحمل درد شما بستگی دارد. عموما بیشتر مراجعین به خوبی درد ناشی از تزریق را تحمل می‌کنند. برای کاهش درد می‌توانید پس از مشورت با پزشک، حدود یک ساعت قبل از مراجعه به کلینیک، استامینوفن مصرف کنید. البته در تزریق ژل و بوتاکس در کرج از کرم‌های بی‌حسی موضعی یا کمپرس سرد استفاده می‌شود تا درد محل تزریق کاهش یابد. درد ممکن تا ۳۰ دقیقه بعد از اتمام تزریق هم کمی باعث رنجش شما شود.

سردرد و تهوع ناشی از ژل و بوتاکس در کرج

شایع‌ترین عوارض بوتاکس در مراجعه کنندگان سردرد و تهوع هستند. این دو عارضه در ۲ تا ۱۵ درصد از مراجعین مشاهده می‌شوند. البته سردرد و تهوع خفیف بوده و بیشتر برای کسانی پیش می آید که اولین تزریقات ژل و بوتاکس در کرج را انجام می‌دهند. ماندگاری این عوارض بین چند ساعت تا حداکثر سه چهار روز متغیر است.

از جمله ویژگی های یک مرکز خوب ژل و بوتاکس در کرج می توان به مجهز بودن کلینیک به پزشک متخصص، استفاده از مواد با کیفیت جهت تزریق، داشتن محیط کاملا بهداشتی و ایمن و دارا بودن مجوز های لازم پزشکی و زیبایی برای کلینیک اشاره کرد.