لیزر الکس چیست؟

لیزر الکساندرایت یک دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد که بسیاری از مراکز و کلینیک های لیزر مو از آن استفاده می کنند. این دستگاه دارای ویژگی های زیادی است که در این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

لیزر الکس چیست؟

لیزر الکس چیست؟

لیزر الکساندرایت کندلا

یکی از معروف ترین برند های دستگاه لیزر الکساندرایت، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می باشد این دستگاه برای انواع پوست های تیره و روشن مفید بوده و این دستگاه یکی از دستگاه های بی نظیر می باشد اما قیمت آن چند برابر دستگاه های دیگر می باشد. الکسا جواهری است که در این دستگاه برای تولید طول موج ۷۵۵ نانومتر استفاده می شود و طول موج آن پس از تحریک ساطع می شود که به رنگ سبز می باشد و باعث از بین بردن ریشه ی مو می شود. بسیاری از افراد حتما باید قبل از انجام لیزر از بی حس کننده استفاده کنند اما در این دستگاه به دلیل وجود سیستم خنک کننده نیاز به استفاده از  کرم بی حسی قبل از لیزر نمی باشد.

لیزر الکساندرایت کوترا

یک نوع دیگر از دستگاه های الکساندرایت، کوترا می باشد که بسیار پر قدرت و قوی بوده و برای انواع پوست ها مناسب می باشد. دستگاه های لیزر معمولا دارای معایبی از جمله عدم قابلیت استفاده از لیزر در پوست های برنز شده، عدم قابلیت درمان بر روی پوست های تیره، از بین نرفتن کامل و فقط کرکی شدن موها، تعداد زیاد جلسات درمان، سوختگی های شدید و ایجاد لک های قهوه ای مقاوم و دردناک بودن درمان هستند اما دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا این معایب را نداشته و بسیار مفید و کارامد می باشد.

لیزر الکس چیست

زنان همواره به دنبال زیبایی هستند و می خواهند که صورت و بدنی صاف و بدون مو و زیبا داشته باشند. آن ها به سراغ روش های زیادی برای رسیدن به خواسته ی خود می روند و آن ها را امتحان می کنند. لیزر الکس در كرج دستگاهی جدید ، پرقدرت ، سریع و با کیفیت برای از بین بردن موهای زائد بدن است. طول موج موجود در این دستگاه از طریق پوست به ریشه و فولیکول مو می رسد و باعث از بین بردن آن می شود. این دستگاه برای افرادی که پوست سفید و روشنی دارند مناسب بوده و باعث سفیدی بیشتر و زیبایی آن ها می شود و این دستگاه برای افرادی که پوست تیره هم دارند نیز استفاده می شود اما باید دقت شود که برای آن ها حتما از خنک کننده ی دستگاه استفاده شود تا ریشه ی موی آن ها از بین ببرد. لیزر الکساندرایت در بازار دارای انواع مختلفی می باشد که هر مرکز بهداشتی ممکن است از یک نوع آن استفاده کند. هر کدام از این دستگاه ها دارای ویژگی هایی می باشد و افراد می توانند با توجه به خواسته های خود یکی از آن ها را انتخاب کنند و به سراغ مرکزی بروند که آن دستگاه را دارد.

با توجه به این که دستگاه الکساندرایت در پوست نفوذ می کند و ریشه ی مو زائد را از بین می برد باید حتما استاندارد های لازم را رعایت کرده باشد و باعث آسیب به پوست نشود که خوشبختانه این دستگاه تمامی استانداردهای لازم را رعایت کرده و از بقیه ی دستگاه های لیزر دیگر معتبر تر و بهتر می باشد. دستگاه لیزر آریون یکی از سریع ترین لیزر الکس در كرج می باشد که در بسیاری از کشورهای جهان وجود دارد و طول موج آن بسیار بالا و قوی می باشد. باید گفت که طول موج این دستگاه حدود ۷۵۵ نانومتر است و بسیار موثر و کارآمد می باشد. این دستگاه لیزر تمامی موهای زائد از بدن را می تواند از بین ببرد و افرادی که از آن استفاده کرده اند بسیار راضی هستند.

این دستگاه یکی از دستگاه های استاندارد لیزر است که عوارضی ندارد و افراد با اطمینان می توانند از آن استفاده کنند. این دستگاه به راحتی می تواند ناحیه های بزرگ را از موی زائد خلاص کند زیرا دارای اسکنر بسیار بزرگی است و این یکی از ویژگی های این دستگاه به شمار می رود. دستگاه لیزر آلما، دستگاه لیزر دیگری است که دارای ویژگی ها و قدرت فوق العاده ای می باشد و از جمله لیزر الکس در كرج می باشد. این دستگاه از طریق فرستادن پالس های زیادی به داخل پوست باعث گرم شدن ریشه ی مو و از بین رفتن آن ها می شود.